فرزانه یزدانی هستم و ورود شما به خانه پرورش نخبگان فردا را شخصا” خوش آمد می گویم. در این خانه به شما کمک می شود که مرحله به مرحله در جهت تغییر آینده ی خودتان و فرزندانتان به عنوان یک والد موفق قدم بردارید و هر روز در این زمینه آگاه تر شوید.

 رشد و توسعه مغز از طریق تجربیات مناسب، می تواند زندگی شما و فرزندانتان را تغییر دهد. زیرا تمام تصمیمات، حل مسائل و حتی حد آرزوها و رویاها از کارکرد مغزمان است. به عبارت دیگر پیچیده ترین عنصر خلق شده توسط خداوند در کیهان مغز است و همین مغز سبب تفاوت های اساسی انسان با سایر گونه ها شده است، پس برای تغییر اوضاع زندگی مان باید مغزمان را تغییر دهیم. راه ورود به مغز و تغییر آن،  از طریق تجربیات مناسب است. با تغییر تجربیات زندگی مان می توانیم مغز قوی تری داشته باشیم، طبیعی است که هرچه مغز قوی تری داشته باشیم، آینده ی بهتری در انتظار خواهد بود.

عزیز، به شما تبریک می گوییم که به رشد و توسعه ی مغز خود و فرزندانتان اهمیت داده و میخواهید با قوی تر ساختن مغزتان، نسخه ی کامل تری را به نسل های آینده تحویل دهید و از این طریق به رشد و تکامل جهان کمک کنید.

عزیز، به شما تبریک می گوییم که باور دارید برای رشد و توسعه ی مغز باید از فضای روتین روزمره بیرون بیایید و هر روز در جهت ساختن تجربیات بهتر برای مغز خودتان و فرزندانتان تلاش کنید.

عزیز، به شما تبریک می گوییم که باور دارید به عنوان والدین، باید در جهت ساخت مغز نسل آینده، آگاه تر شده، دانش کسب کرده و برنامه ریزی کنید و هر روز یک قدم برای این موضوع بردارید و می دانید همین قدم های به ظاهر کوچک، آینده و زندگی خودتان، فرزندانتان و حتی نسل های بعدی تان را متحول خواهد کرد.

عزیز، به شما تبریک می گوییم که برای تقویت و بهبود مغز خود و تغییر نگرش و تصمیم هایتان ارزش قائل هستید و باور دارید که به عنوان والدین نقش اساسی در زندگی فرزندانتان ایفا می کنید و می توانید با بهبود هر روزه ی خودتان و کسب دانش و تجربه، آینده ای بهتر را برای فرزندانتان رقم بزنید.

مطالعه ی متن این صفحه به شما کمک میکند تا بدانید مسیر را از کجا و چه بخشی شروع کرده و ادامه بدهید.

تمام آموزش های من بر این اصل استوار است که:

مادران سرزمینم در مورد مغز  آگاه شوند و بدانند که رفتار ها، محیط، تصمیمات و غیره چگونه بر مغز خود و کودکشان اثر می گذارد و چطور مسیر آینده فرزندشان مشخص می شود. چگونه می توانند با تقویت مهارت ها در کودکان آموزش را برایشان لذت بخش کرده و مسیر رشد و پیشرفت آنها را تسهیل کنند با استفاده از برنامه های مدونی که نتیجه آنها تقویت مهارت ها و مهم تر از آن موفقیت در همه جنبه های زندگی کودک است به شما کمک می کند که ابتدا همه مهارتهای کودکتان را بشناسید و سپس بدانید هرکدام از این مهارتها را در چه سنی و به چه نحوی باید تقویت کنید. زیرا بسیاری از ناکامی هایی که کودک ابتدا در مهارتهای تحصیلی و مهارتهای اجتماعی و در نهایت در همه جنبه های زندگی اش تجربه می کند ناشی از ضعف مهارت هایی است که هیچ گاه در او تقویت نشده  و این بخش از مغز به دلیل استفاده کمتر از آن رشد خوبی نداشته  زیرا محیط این مهارتها را به چالش نکشیده است، به همین دلیل کودک تخصص لازم و کافی را در آن ندارد. بنابراین نمی تواند کارهای مرتبط با این مهارت را به خوبی انجام دهد. در واقع بسیار مهم است که بدانیم برای هر عملکردی کودک ما به چه مهارتهایی نیاز دارد و چگونه و در چه زمانی باید این مهارت را تقویت کنیم .

آموزه های ما این کلید مهم را به دست شما می دهد.

نکته بسیار مهم در مسیری که آغاز کرده اید این است که:

هرگز نخواهید و انتظار نداشته باشید که یک شبه همه چیز را درک کنید و با انجام چند تمرین بتوانید اشتباهات چند ساله را جبران کنید، برای تغییر مهارتها و در حالت کلی تغییر مغز باید زمان بگذارید، تمرین و تکرار کنید تا کم کم اتصالات مغزی نامناسب که در طی سالها تشکیل شده تخریب شود و اتصالات مغزی مناسب ایجاد شود، و تنها کسانی نتایج پایدار خواهند داشت که مسیر را ادامه داده و تمرینات را بطور مداوم تکرار می کنند.از طرفی تغییرات از همان ابتدا بصورت آرام آرام شروع می شود و به میزانی که این مسیر را ادامه دهید به نتایج بزرگتر و بیشتری( از دیدگاه شما معجزه) در زندگی خودتان و کودکتان خواهید رسید. پس با انجام و تکرار چند تمرین محدود انتظار تغییرات دائمی در مغز را نداشته باشید زیرا موفقیت پایدار در هر زمینه ای حاصل قدم برداشتن در یک مسیر صحیح و ماندن و ادامه دادن این روند است.

هدیه از طرف سایت نخبگان برای خوش آمدگویی به شما:

به رسم هدیه، کیف پول الکترونیکی شما در سایت به مبلغ  ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال شارژ شد که می توانید از این موجودی برای خرید محصول از سایت استفاده نمایید.

مفهوم کیف پول:

کیف پول هدیه ای است از طرف سایت. به این معنا که با هر بار خرید از سایت ۱۰% از مبلغی که با کارت بانکی خود پرداخت کرده اید به موجودی کیف پول الکترونیکی شما در سایت اضافه می شود.

سپس در خرید های بعدی، سایت ابتدا بصورت خودکار مبلغ محصول را از کیف پول شما کسر می کند و اگر مبلغ محصول از موجودی کیف پول شما بیشتر باشد آنگاه برای پرداخت مابقی مبلغ به درگاه بانک هدایت می شوید. 

خانه پرورش نخبگان فردا در یک نگاه:

عزیز، مایلم شخصاً بصورت اجمالی شما را با بخش های این خانه دوست داشتنی آشنا کنم:

عزیز، این بخش شامل فایل های ویدئویی، صوتی و مقاله می باشد که بصورت کاملا” رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و می توانید با استفاده از آنها و انجام تمریناتشان تغییرات اساسی در نحوه رفتار و آموزش فرزندانتان ایجاد کنید.

عزیز، اگر سوالتان این است که با کدام دوره آموزشی شروع کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه محصولات مراجعه کنید و توضیحات مربوط به هر کدام از دوره های آموزشی را بطور کامل مطالعه کنید و با این کار محصول مناسب و مورد نیاز خود را می یابید.

همچنین بخش کودکم را بهتر بشناسم نیز می تواند در جهت انتخاب محصول مناسب برای فرزندتان به شما کمک کند.

کودکم را بهتر بشناسم

عزیز، در این بخش ارزیابی هایی در زمینه مهارتها قرار داده شده است که با انجام آنها به درک درستی از مسئله کودک خود می رسید و تا حد زیادی می توانید تصمیم بگیرید که چه نوع مهارتها و آموزش هایی برای فرزندتان مناسب است.

عزیز، این بخش به پرتکرارترین سوالات در زمینه رشد و توسعه مغز شما والدین عزیز پاسخ داده است و مطالعه آن می تواند راهکاری مناسب برای سوالات احتمالی شما عزیزان باشد.